-6%

Молд Чоловічий орган 186 на 143 мм рожевий
390 ₴
365 ₴
- В наявності
- Код: 18286
+380 (96) 019-42-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молд силіконовий Чоловічий орган.
Колір: рожевий.
Розмір: 186 на 143 мм.
Матеріал: силікон.
Силіконові молди призначені для роботи з мастикою, шоколадом, марципаном, карамеллю і іншими харчовими і не харчовими продуктами. Універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 186 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 143 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴










