
Штучні тюльпани для декору 5 штук помаранчевий
315 ₴/набір
- В наявності
- Код: Т126
+380 (96) 019-42-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штучні тюльпани.
Колір: помаранчевий.
Розмір: довжина 34см, довжина бутона 4,5см.
Матеріал: PU.
В наборі 5 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр квітки | 3.5 см |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал листя | Латекс |
| Матеріал стебла | Сталь |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 34 см |
| Основа | не передбачена |
| Розташування квітів | На кущі |
| Складові елементи | штучні квіти |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴/набір


