-10%

Тюльпани штучні рожеві+білий - у наборі 5 штук, довжина 34см, довжина бутона 4,5 см
350 ₴/набір
315 ₴/набір
- В наявності
- Код: Т113
+380 (96) 019-42-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір штучних тюльпанів.
Увага: цей товар обміну та поверненню не підлягає!!!
Колір: рожевий + білий.
Розмір: довжина 34см, довжина бутона 4,5 див.
Матеріал: PU (подібний силікону).
У наборі 5шт.
Всі наші товари Ви можете подивитися на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр квітки | 3.5 см |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал листя | Латекс |
| Матеріал стебла | Сталь |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 32 см |
| Розташування квітів | Окремо головка |
| Стан | Новий |
| Тип | Штучна квітка |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴/набір

